newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Beszerzési adminisztrátor

terület: • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka • Jog, Jogi tanácsadás, beszerzés

tapasztalat: • Szakirányú felsőfokú - jogi asszisztens és/vagy közbeszerzési referens – végzettség. • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat. • Az MS Office, különösen Excel magabiztos használata

helyszín: Budapest VI. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget Beszerzési csapatába keres a Városliget Zrt. Beszerzési adminisztrátor munkatársat.

Feladatok:

• Beszerzési igények rendszerezése, előzetes ellenőrzése.

• Adminisztratív folyamatok működtetése

• A beszerzési igények megvalósítására irányuló eljárások nyomon követése, előrehaladásukról naprakész nyilvántartás vezetése.

• Eseti és rendszeres adatszolgáltatások összeállítása.

• Központosított közbeszerzési portálok kezelése

• Közreműködés a tervkészítéshez kapcsolódó feladatokban

• Belső ellenőrzési folyamatok adminisztratív támogatása

• Közzétételi kötelezettségek teljesítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárásaink:

• Szakirányú felsőfokú - jogi asszisztens és/vagy közbeszerzési referens – végzettség.

• Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat.

• Az MS Office, különösen Excel magabiztos használata.

• Jó problémamegoldó képesség.

• Kezdeményező, proaktív típusú személyiség.

Előny:

• Központosított közbeszerzési portálok kezelésében szerzett tapasztalat. (NKOH,DKÜ, KEF)

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

o versenyképes jövedelem

o jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o családbarát munkáltató

Állás, munka területe(i):

• Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

• Jog, Jogi tanácsadás

Szükséges tapasztalat:

• 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra

Jelentkezését a pályázathoz szükséges anyagok csatolásával a toborzas@ligetbudapest.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőben kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését.

Jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Városliget Zrt. az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezelje.