newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Épületgépész-háztechnikus

terület: szakmunka, épületgépészet

tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidő, normál vagy váltott műszakban

Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, s ezek közül számos mára a főváros új jelképeivé váltak. A projekt 10 éve során elkészült fejlesztéseknek köszönhetően a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2023-ra már megközelíti a hétmillió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget létesítmény üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Épületgépész-háztechnikus munkatársakat.

Feladatok:

  • létesítményüzemeltetési feladatok ellátása
  • a kezelt berendezések és az épületfelügyeleti rendszer használata, kezelése
  • a szakkarbantartó alvállalkozók felügyelete
  • állapotjelentések készítése, munkák dokumentálása
  • a létesítmény rendszeres ellenőrzése és a tapasztalt eltérések jelzése
  • a létesítmény házirendjének és biztonsági előírásainak betartása és betartatása
  • használt gépek használati és munkavédelmi előírásainak betartása
  • eseti irodai karbantartási, szerelési munkák
  • tűz és balesetvédelmi oktatásokon való részvétel

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • épületgépész szakmacsoporthoz tartozó szakképzettség
  • min. 3 éves gyakorlat
  • klímaszerelő hatósági vizsga vagy mestervizsga előny

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidő, normál és változó műszakban
  • versenyképes bérezés, cafeteria
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • higiénikus munkakörnyezet
  • jó hangulatú, támogató csapat
  • emberközpontú, célorientált vezetés
  • munkaruházat, védőfelszerelés ellátás