newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Junior villamosmérnök

terület: mérnök, villamosmérnök, üzemeltetés

tapasztalat: • felsőfokú villamosmérnöki végzettség • pontos, precíz, önálló munkavégzés,

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, s ezek közül számos mára a főváros új jelképeivé váltak. A projekt 10 éve során elkészült fejlesztéseknek köszönhetően a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2023-ra már megközelíti a hétmillió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget üzemeltetési csapatába keres a Városliget Zrt. junior villamosmérnök/energetikai menedzser munkatársat.

FELADATOK:

• támogatja a villamos mérnök ellenőrzési feladatait az elektromos, távhő, távhűtés, gépészeti, gáz, vízellátási és csatornázási rendszerek működésével összefüggő alvállalkozói tevékenységek kapcsán,

• támogatja a villamos mérnök feladatait az üzemeltetéssel kapcsolatos beruházási, javítási munkák megtervezésében, organizációjában

• elvégzi az éves fenntartási programterv felülvizsgálatát, javaslatot tesz a szükséges módosításokra és technológiákra,

• helyszíni bejárásokat szervez szükség és igény szerint a létesítmények területén a helyszíni ellenőrzések elvégzésére és munkaszervezés egyeztetésére,

• részt vesz az időszaki beszámolók, elszámolások elkészítésében a költségvetés végrehajtási ciklusaihoz igazodva,

• adatot szolgáltat és adatellenőrzést végez a pénzügy-kontrolling, beszerzés és a többi társosztály részére a hatáskörébe és feladatkörébe eső ügyekben,

• fogyasztások dokumentálása,

• továbbszámlázások megtervezése, kezdeményezése, szükséges mellékletek elkészítése, igazoltatása,

• költségoptimalizációs lépések megtervezésében támogatja a villamos mérnököt.

ELVÁRÁSOK:

• felsőfokú villamosmérnöki végzettség

• pontos, precíz, önálló munkavégzés,

ELŐNY:

• min. 1 év munkatapasztalat épületüzemeltetés területén

AMIT NYÚJTUNK:

• teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

• versenyképes bérezés, cafeteria

• azonnali munkakezdés lehetősége

• jó hangulatú, támogató csapat

• emberközpontú, célorientált vezetés

• családbarát munkáltató

• kulturált munkakörnyezet

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra