newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Létesítményfelelős

terület: Épület üzemeltetés

tapasztalat: o épületüzemeltetés irányításában min. 5 éves szakmai tapasztalat o műszaki középfokú szakképzettség o épületfelügyeleti rendszerek használatának ismerete előny o épületgépész végzettség előny o épületgépész felsőfokú végzettség előny

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A  Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget létesítmény üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Létesítményfelelős munkatársat.

Feladatok:

• A Városliget Zrt. kezelésében és üzemeltetésében lévő létesítmény(ek) üzemeltetési feladatainak, műszaki rendszereinek, szolgáltatásainak fenntartásával kapcsolatos tevékenységek helyszíni irányítása, melynek keretében:

o koordinációs feladatokat lát el a Városliget Zrt. egyes szakterületei és az alvállalkozók között,

o részt vesz a létesítmények működésével összefüggő megbeszéléseken, kooperációkon,

o képviseli a létesítmények működésével és látogathatóságával kapcsolatos szükségleteket és igényeket a szolgáltatók és alvállalkozók felé,

o közvetlenül ellenőrzi és irányítja a rábízott létesítmények fenntartásban résztvevő háztechnikusokat, gondnokokat, saját alkalmazottakat, alvállalkozókat tevékenységükkel összefüggésben,

o kapcsolatot tart a bérlők felé a feladatkörébe tartozó ügyekben.

• Saját hatáskörben:

o ellenőrzi a rábízott létesítmény működésével összefüggő alvállalkozói tevékenységet,

o elbírálja a teljesítéseket mennyiségben és minőségben,

o végrehajtja és beosztottaival megszervezi, rajtuk valamint az alvállalkozókon számon kéri a létesítményre meghatározott fenntartási, karbantartási programtervet,

o részt vesz az éves fenntartási programterv felülvizsgálatában, javaslatot tesz a szükséges módosításokra és technológiákra,

o helyszíni bejárásokat szervez szükség és igény szerint a létesítmények területén a helyszíni ellenőrzések elvégzésére és munkaszervezés egyeztetésére,

o az aktuális munkaterületeken a már elvégzett munka visszaellenőrzése,

o eseti megrendeléseket indít a felügyelete alá tartozó alvállalkozók felé a szerződéses keretek között.

o létesítmény fenntartás vonatkozó jogszabályainak nyomon követése, javaslattétel a jogszabályi megfelelés elérésére

• Dokumentációs és adminisztrációs kötelezettségek:

o a létesítmények vonatkozó karbantartási dokumentáció, munkalapok, szerviznaplók megrendelői példányának begyűjtése, tartalmi ellenőrzése.

o teljesítés igazolás alapjául szolgáló dokumentumok bekérése, tartalmi ellenőrzése;

o a létesítmények garanciális, jótállási, szavatossági ügyeinek nyomon követése, jegyzőkönyvezése, támogatása,

o időszaki beszámolók, elszámolások készítése a költségvetés végrehajtási ciklusaihoz igazodva,

o adatot szolgáltat és adatellenőrzést végez a pénzügy-kontrolling, közbeszerzés és a többi társosztály részére a hatáskörébe és feladatkörébe eső ügyekben.

• Energiamenedzsment kötelezettségek:

o tovább számlázásokhoz adatszolgáltatás, helyszíni ellenőrzés, adategyeztetés,

o költségoptimalizációs javaslatok kezdeményezése, végrehajtása.

Elvárások:

o épületüzemeltetés irányításában min. 5 éves szakmai tapasztalat

o műszaki középfokú szakképzettség

o épületfelügyeleti rendszerek használatának ismerete előny

o épületgépész végzettség előny

o épületgépész felsőfokú végzettség előny

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

o versenyképes bérezés, cafeteria

o azonnali munkakezdés lehetősége

o szakmai fejlődési lehetőség

o higiénikus munkakörnyezet

o jó hangulatú, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o munkaruházat, védőfelszerelés ellátás

Állás, munka területe(i):

• Épület üzemeltetés

Szükséges tapasztalat:

• 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

• nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra

Jelentkezését az alább űrlap kitöltésével várjuk:

Jelentkezési lap

Jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Városliget Zrt. az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezelje.