newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Műszaki diszpécser

terület: szakmunka, épületgépészet, épületvillamosság

tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest XIII., XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidő (8 órás munkarend, vagy 24/72 beosztás és folyamatos munkarend)

Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget létesítmény üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Műszaki diszpécser munkatársakat.

Feladatok:

o koordinációs feladatok ellátása az üzemeltetési szakterületen

o közreműködés szakkarbantartó, karbantartó, szolgáltató és alvállalkozó tevékenység ellenőrzésében,

o jelentések bekérése az elvégzett feladatokról,

o a szakterületére meghatározott fenntartási, karbantartási programterv időbeli végrehajtásának ellenőrzése, javaslattétel módosításokra,

o időszaki beszámolók készítése az üzemeltetési igazgató részére,

o adatrögzítés, adatellenőrzés a CAFM rendszerben,

o adatszolgáltatás a CAFM rendszerből

o intézkedés, jelentéskészítés, utóellenőrzés hibás, vagy hiányos adatok esetén,

o költségoptimalizációs lépések kezdeményezése, végrehajtása.

Elvárások:

o szakirányú min. középfokú végzettség (gépész, elektromos, mechatronikus)

o hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

o magabiztos számítógépes ismeretek

o épületfelügyeleti rendszerek beavatkozás szintű ismerete és használata vagy CAFM rendszer használatában való jártasság

o precíz, felelősségteljes munkavégzés

o műszaki, rendszerszintű gondolkodás

o előny: műszaki diszpécseri gyakorlat

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidő (8 órás munkarend, vagy 24/72 beosztás és folyamatos munkarend)

o versenyképes jövedelem (pótlékok Mt. szerint)

o azonnali munkakezdés lehetősége

o jó hangulatú, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o munkaruházat

o kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

• Szakmunka

• Épületgépészet

• Épületvillamoság

Szükséges tapasztalat:

• 3 – 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

• nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII., XIV. kerület

Egyéb juttatások:

• cafeteria

Jelentkezését a pályázathoz szükséges anyagok csatolásával a toborzas@ligetbudapest.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőben kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését.

Jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Városliget Zrt. az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezelje.