newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Parktechnikai menedzser

terület: Ingatlan üzemeltetés, Park üzemeltetés, Építőipar

tapasztalat: • min 3 év szakmai tapasztalat építőiparban vagy ingatlan-üzemeltetésben teljesített irányítási, szervezési munkakörben • min. középfokú építőipari szakképesítés

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget park üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Parktechnikai menedzser munkatársat.

Szakterülete:

- Városliget zöldterületén lévő parktechnikai elemek, parki építmények, játszóterek, sportlétesítmények, vízi gépészeti rendszerek karbantartása, javítása

Feladatok:

o parktechnikai elemek (padok, információs táblák, szeméttárolók, beton virágvályúk…) karbantartása, javíttatása

o parki építmények (utak, támfalak, szegélyek, kerítések, pollerek…) karbantartása, javíttatása

o játszó- és sporteszközök karbantartása, javíttatása

o belső vízi közművek (ivóvíz vezeték, ciszternák, szivattyúk…), ivókutak, szökőkutak, öntözőrendszerek karbantartása, javíttatása

Saját hatáskörében:

o meghatározza és felügyeli a tervezett megelőző karbantartási (TMK) feladatokat

o meghatározza a szükséges szerszám-, anyag- és eszközigényt, minimálkészlet-figyelést végez

o kapcsolatot tart a kivitelező vállalkozásokkal garanciális ügyekben

o a diszpécseren keresztül napi és ütemezett feladatokat határoz meg a parktechnikusi állomány részére

o meghatározza a feladatvégzéshez szükséges költségkereteket

o részt vesz a szolgáltatási szerződések beszerzésének előkészítésében

o ellenőrzi a külsős vállalkozók teljesítését, munkalapokat igazol, teljesítés igazolásokat állít ki

o időszaki beszámolókat, elszámolásokat készít a költségvetés végrehajtási ciklusaihoz igazodva

o adatot szolgáltat és adatellenőrzést végez a pénzügy-kontrolling, közbeszerzés és a többi társosztály részére a hatáskörébe és feladatkörébe tartozó ügyekben

o részt vesz az üzemeltetési szakterület értekezletein

Elvárások:

• min 3 év szakmai tapasztalat építőiparban vagy ingatlan-üzemeltetésben teljesített irányítási, szervezési munkakörben

• min. középfokú építőipari szakképesítés

Előny:

• építőipari technikusi végzettség, felsőfokú építőipari végzettség

• jártasság karbantartással összefüggő tevékenységekben

• jártasság szerződések, számlák kezelésében

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

o versenyképes jövedelem

o azonnali munkakezdés lehetősége

o jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o cafeteria

o családbarát munkáltató

Állás, munka területe(i):

• Ingatlan üzemeltetés

• Építőipar

• Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

• 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest VI., XIII., XIV. kerület

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra

Jelentkezését a pályázathoz szükséges anyagok csatolásával a toborzas@ligetbudapest.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőben kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését.

Jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Városliget Zrt. az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezelje.