newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Pénzügyi munkatárs

terület: pénzügy, gazdasági, IT

tapasztalat: • legalább 5 év szakmai tapasztalat, főleg vevői területen • felsőfokú pénzügyi végzettség,

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, s ezek közül számos mára a főváros új jelképeivé váltak. A projekt 10 éve során elkészült fejlesztéseknek köszönhetően a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2023-ra már megközelíti a hétmillió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget gazdasági csapatába keres a Városliget Zrt. pénzügyi munkatársat.

FELADATOK:

A Városliget Zrt. online fizetési rendszerével kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása, úgy mint

• visszatérítések, illetve számlamódosítások kezelése,

• havi intézményi elszámolások elkészítése, egyeztetése a könyveléssel,

• kapcsolattartás az informatikai és a pénzügyi terület között,

• a rendszert érintő fejlesztések támogatása pénzügyi szempontból.

Ezen kívül a vevőkkel, kimenő számlákkal kapcsolatos egyéb feladatok, úgy mint

• egyedi vevői szerződésekkel kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása, számlák kiállítása,

• vevő folyószámlák kezelése, karbantartása,

• vevői óvadékok nyilvántartása, elszámolása,

• kapcsolattartás az értékesítési területtel, illetve a vevőkkel.

ELVÁRÁSOK:

• legalább 5 év szakmai tapasztalat, főleg vevői területen

• felsőfokú pénzügyi végzettség,

• pontos, precíz, önálló munkavégzés,

• tisztában van az ÁFA törvény vonatkozó előírásaival.

AMIT NYÚJTUNK:

• teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

• versenyképes bérezés, cafeteria

• azonnali munkakezdés lehetősége

• jó hangulatú, támogató csapat

• emberközpontú, célorientált vezetés

• családbarát munkáltató

• kulturált munkakörnyezet

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra