newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Senior hálózati mérnök

terület: IT, mérnök

tapasztalat: o Legalább 2 év senior hálózati mérnök munkakörben szerzett (tervezési, létesítési, üzemeltetési) tapasztalat

helyszín: Budapest VI. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Feladatok:

• Routing & switching és határvédelmi rendszerek tervezési, létesítési, migrálási, üzemeltetési, lebontási feladatokat csapatmunkában szakmailag vezeti, aktívan részt vesz a feladatok elvégzésében.

• Szakmailag támogatja mérnök és L1 kollégáit.

• Partnerekkel egyeztet.

• Kapcsolódó IT projektekben részt vesz.

Elvárások:

o Legalább 2 év senior hálózati mérnök munkakörben szerzett (tervezési, létesítési, üzemeltetési) tapasztalat

o Legalább 2 év Cisco Catalyst, Nexus, ASA, Firepower, ASR üzemeltetési tapasztalat

o Cisco ISE ismeretek a feladatkörébe tartozó technológiák üzemeltetéséhez szükséges mértékben

o Hálózati technológiák, szolgáltatások alapos és stabil ismerete.

o BGP, IPSEC , VPN , multicast üzemeltetési tapasztalat

o IT szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalat

o Legalább CCNP (routing and switching) vagy egyenértékű képesítés

o Legalább CCNP Security (300-710 SNCF) vagy egyenértékű képesítés

o középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

o DNAC, Umbrella, DUO, F5 tapasztalat

o Cisco WLAN ismeretek

o Monitoring rendszerek kialakításában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

o versenyképes bérezés, cafeteria

o azonnali munkakezdés lehetősége

o szakmai fejlődési lehetőség

o jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o családbarát munkáltató