newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Sportpálya- és parkkarbantartó

terület: üzemeltetés, karbantartó

tapasztalat: • minimum szakmunkás bizonyítvány • hasonló munkakörben, vagy épületkarbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, s ezek közül számos mára a főváros új jelképeivé váltak. A projekt 10 éve során elkészült fejlesztéseknek köszönhetően a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2023-ra már megközelíti a hétmillió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget park üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Sportpálya- és parkkarbantartó munkatársat.

Általános feladatok:

o Sportpályák karbantartása

o műfüves focipálya napi karbantartása,

o kosárlabdapályák palánkjainak, gyűrűjeinek ellenőrzése, karbantartása

o sporthálók javítása, cseréje

o sportpályák kerítéseinek és a bejárati kapuk, zárak folyamatos ellenőrzése, karbantartása ill. karbantartatása

o sporteszközök állapotának, működőképességének ellenőrzése, karbantartatása

o homokos pályáknál és játszótéren homok lazítása, elterítése

o burkolatok ellenőrzése

o tisztaság ellenőrzése

Egyéb feladatok:

o segítség nyújtása a játszótéri elemek, utcabútorok karbantartásában, ellenőrzésében

o park és a környezet állapotának ellenőrzése, meghibásodás esetén javítások elvégzése

o segítség nyújtása egyéb teremrendezési, szállítási feladatok ellátásában.

Elvárások:

• minimum szakmunkás bizonyítvány

• hasonló munkakörben, vagy épületkarbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat

• precíz, felelősségteljes munkavégzés

• jó fizikai kondíció, ápolt megjelenés.

Előny:

•  fémipari szakmunkás végzettség

• jogosítvány (A v B kategória)

Amit nyújtunk:

• teljes munkaidő folyamatos munkarendben

• versenyképes jövedelem

• azonnali munkakezdés lehetősége

• jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

• emberközpontú, célorientált vezetés

• munkaruházat, védőfelszerelés ellátás

• családbarát munkáltató

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra