newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Beszerzési adminisztrátor

terület: Beszerzés, adminisztráció, adminisztrátor

tapasztalat: • min. középfokú végzettség • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Feladatok:

o Szerződéses nyilvántartás vezetése, napi szintű nyomon követése, frissítése;

o Levelek, szerződések, teljesítés igazolások iktatása;

o Megrendelések, teljesítés igazolások elkészítése;

o Szerződések közzétételre előkészítése, anonimizálása;

o Adatszolgáltatásokban való közreműködés;

o Közbeszerzési ellenjegyzésre beérkező szerződések nyilvántartása;

o Közbeszerzési eljárás dosszié iratanyagainak ellenőrzése lista alapján, hiányzó anyagok beszerzése, feltöltése, lefűzése;

o Egyéb felmerülő irodai munkák (szkennelés, nyomtatás, egyéb adminisztráció).

Elvárások:

o min. középfokú végzettség

o 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

o pontos, precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

o monotonitás-tűrés

o Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

o jó kommunikációs készség

o jó problémamegoldó-készség

o proaktivitás

Előnyök:

o beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat

o adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős állás

o versenyképes bérezés, cafeteria

o azonnali munkakezdés lehetősége

o szakmai fejlődési lehetőség

o jó hangulatú, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés