newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Biztonságtechnikai technikus

terület: biztonságtechnika, technikus

tapasztalat: • vagyonvédelmi rendszerszerelő vagy biztonságtechnikai szerelő képesítés, • min. érettségi bizonyítvány,

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljesmunkaidős alkalmazotti jogviszony

Feladatok:

  • A Városliget Zrt. épületeinek integrált épületgépészeti, -automatika és -biztonsági központi rendszerének (Integrált Felügyeleti Rendszer, IFR) részeként működő biztonságtechnikai (kamera és beléptető) rendszerek hibafeltárási, javítási és karbantartási feladatainak elvégzése, dokumentálása,
  • CCTV eszközök és rendszerek javítása, karbantartása,
  • beléptető eszközök és rendszerek javítása, karbantartása,
  • behatolásjelző eszközök és rendszerek javítása, karbantartása.

Elvárások

  • vagyonvédelmi rendszerszerelő vagy biztonságtechnikai szerelő képesítés,
  • min. érettségi bizonyítvány,
  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete,
  • IT és egyéb gyengeáramú hálózati rendszerek ismerete,
  • büntetlen előélet, hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • magyar állampolgárság,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • kiemelkedő problémamegoldás.

Előny

  • biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • tapasztalat gyengeáramú komplex rendszerek kivitelezésében és beüzemelésében, karbantartásában
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
  • emberközpontú, célorientált vezetés
  • családbarát munkáltató