newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Gondnok-takarító

terület: üzemeltetés, takarító, gondnok

tapasztalat: • minimum szakmunkás bizonyítvány • precíz, felelősségteljes munkavégzés

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, s ezek közül számos mára a főváros új jelképeivé váltak. A projekt 10 éve során elkészült fejlesztéseknek köszönhetően a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2023-ra már megközelíti a hétmillió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget park üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Gondnok-takarító munkatársakat.

Takarítási feladatok:

• sportöltözők takarítása,

• illemhelyek takarítása,

• öltöző és illemhely padló- és üvegfelületeinek tisztítása

• papír- és szappanadagolók feltöltése

• épület közvetlen környezetének, járó felületének, környezetében található utcabútorainak szükség szerinti tisztítása

Általános ellenőrzési feladatok:

• a mosdó állapotának ellenőrzése,

• általános műszaki állapot (meghibásodás, rongálás nyomai) ellenőrzése,

• papír- és szappanadagolók megléte, használhatóságának ellenőrzése,

• kézszárítók működésének ellenőrzése,

• automata ajtó, beléptető működőképességének ellenőrzése PROXI kártyával,

• mozgássérült mosdó beléptető működőképességének ellenőrzése PROXI kártyával,

• mozgássérült riasztó működőképességének ellenőrzése

Egyéb feladatok:

• Nagy játszótéren (jelzés esetén) játszóeszközök szükség szerinti tisztítása.

• Az azonnal el nem hárítható műszaki hibák jelentése a műszaki diszpécsernek.

• Előírt időpontban a szociális helyiségek nyitása/zárása.

Elvárások:

• minimum szakmunkás bizonyítvány

• precíz, felelősségteljes munkavégzés

• jó fizikai kondíció, ápolt megjelenés

• kiemelkedő kommunikációs készség

• kiemelkedő problémamegoldás

Előny:

• OKJ-s takarítói végzettség

• hasonló munkakörben, vagy épülettisztítás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

• versenyképes jövedelem

• azonnali munkakezdés lehetősége

• jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

• emberközpontú, célorientált vezetés

• munkaruházat biztosítása

• családbarát munkáltató

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra