newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

HR Generalista - határozott idejű

terület: HR Generalista

tapasztalat: • Szakirányú felsőfokú végzettség. • 5 év szakmai tapasztalat. • Naprakész munkajogi ismeretek.

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, a Magyar Zene Háza és a Néprajzi Múzeum mára hazánk világszerte látható nevezetességeivé váltak. A projekt első 10 éve során elkészült fejlesztések eredményeként a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2024-re már átlépte a 7,5 millió főt.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városligetet üzemeltető vállalat HR csapatába keresünk HR generalista munkatársat határozott időre.

Feladatok:

• Munkavállalók felvételének teljes körű ügyintézése: kapcsolatfelvétel az új munkavállalókkal, a beléptetési folyamat felügyelete, a szerződés-előkészítéshez szükséges adatok begyűjtése, új munkavállalók szerződésének és a kapcsolódó mellékleteknek (jogszabályi tájékoztató, titoktartási nyilatkozat) előkészítése, munkaköri leírások elkészítése az érintett vezetővel való egyeztetés alapján, az érintett területek tájékoztatása az új belépők belépésének időpontjáról, eszközigényéről; új munkavállalók tájékoztatása a belső szabályzatokról, az iroda működési rendjéről;

• Keletkező munkaügyi iratok tárolása, lefűzése, iktatása;

• Havi bérszámfejtéshez, társadalombiztosítási ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatás támogatása;

• Munkáltató által kötelezően térítendő költségek kifizetésének adminisztrációja és ügyintézése;

• HR területhez tartozó kötelezettségvállalások, megrendelések, számlák, teljesítés igazolások ügyintézése;

• Toborzási folyamat támogatása: részvétel az interjúkon;

• Szoros együttműködés a Bérszámfejtési csoport munkatársaival.

Elvárásaink:

• Szakirányú felsőfokú végzettség.

• 5 év szakmai tapasztalat.

• Naprakész munkajogi ismeretek.

• Az MS Office magabiztos használata.

• Megbízható, precíz, pontos munkavégzés.

• Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.

Előnyt jelent:

• HR támogató software ismerete (munkaidő-nyilvántartó, bérszámfejtési, jelöltkezelő rendszer)

• készenléti jellegű munkakörökre, változó beosztású munkakörökre, váltott műszakos munkakörökre vonatkozó szabályok ismerete

• nyitottság közösségi események szervezésére

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

o folyamatos továbbképzési lehetőség, készségfejlesztés

o határozott idejű szerződés

o versenyképes jövedelem

o jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o családbarát munkáltató

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra

• kedvezményes parkolási lehetőség