newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Ügyfélkapcsolati munkatárs

terület: Ügyfélkapcsolat

tapasztalat: • Középfokú végzettség • Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest VI. kerület

munkaidő: teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

A Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A megújuló Városliget számos programmal és szolgáltatással várja a kikapcsolódni vágyó hazai és külföldi látogatókat. A mélygarázstól a múzeumlátogatásig több ponton nyújt olyan, részben digitális vagy digitalizált szolgáltatást, amely egyszerűbbé és hozzáférhetőbbé teszi a park és intézménylátogatást.

A Városliget Zrt. keresi azt az ügyfélkapcsolati munkatársat, aki hozzájárul a magas látogatói élmény fenntartásához, és segíti a látogatókat a customer journey teljes vertikumán.

Főbb feladatok:

• Beérkező látogatói kérdések, problémák értékelése, priorizálása, 1st level support webshop és online CRM rendszerek használatával

• Látogatói kérdések, problémák megválaszolása és kezelése magyar és angol nyelven az alábbi csatornákon

o email

o telefon

• A felmerülő kérések, kérdések, problémák rendezése, rendszerezése és prezentálása a látogatói élményt támogató csoport vezetője felé

Elvárások

• Középfokú végzettség

• Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

• Pontos, precíz munkavégzés

• Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban

• Minimum középfokú, aktív angol nyelvismeret

• Office csomag felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:

• teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony havi 60-80 óra készenléti idővel

• versenyképes bérezés, cafeteria

• azonnali munkakezdés lehetősége

• szakmai fejlődési lehetőség

• jó hangulatú, támogató csapat

• emberközpontú, célorientált vezetés

• kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

• Ügyfélkapcsolat

Szükséges tapasztalat:

• min. 2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

angol középfokú

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Egyéb juttatások:

• cafeteria

• mobiltelefon

• kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra