newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Villanyszerelő-háztechnikus

terület: szakmunka, épületgépészet, épületvillamosság

tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidő, váltott műszakban, esetenként hétvégi és készenléti munkavégzéssel

A Liget Budapest Projekt mára Európa legnagyobb, rangos nemzetközi díjakkal elismert kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, mely az ország történetének legnagyobb léptékű park- és tájépítészeti munkáját ötvözi egy, a millenniumi idők óta nem látott intézményfejlesztési programmal. Így lesz a Városliget 2023-ra élhetőbb, a mostaninál jóval zöldebb és korszerűbb, vonzó intézményekkel gazdagabb a park, ismét méltón egykori fénykorához.

A történelmi múlttal rendelkező, egyedi szépségű Városliget létesítmény üzemeltetési feladataihoz keres a Városliget Zrt. Villanyszerelő-háztechnikus munkatársakat.

Feladatok:

  • létesítmény-üzemeltetési feladatok ellátása
  • a kezelt berendezések és az épületfelügyeleti rendszer használata, kezelése
  • a szakkarbantartó alvállalkozók felügyelete
  • állapotjelentések készítése, munkák dokumentálása
  • a létesítmény rendszeres ellenőrzése és a tapasztalt eltérések jelzése
  • a létesítmény házirendjének és biztonsági előírásainak betartása és betartatása
  • használt gépek használati és munkavédelmi előírásainak betartása
  • eseti irodai karbantartási, szerelési munkák
  • tűz és balesetvédelmi oktatásokon való részvétel

Elvárások:

  • létesítmény-üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • villanyszerelő szakképzettség és tapasztalat
  • min. 3 éves gyakorlat
  • klímaszerelő hatósági vizsga vagy mestervizsga előny
  • érintésvédelmi felülvizsgálói szakképesítés előny
  • elektrikusi végzettség előny

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidő, normál, és változó munkarendben
  • versenyképes bérezés, cafeteria
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • higiénikus munkakörnyezet
  • jó hangulatú, támogató csapat
  • emberközpontú, célorientált vezetés
  • munkaruházat, védőfelszerelés ellátás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Épületgépészet
  • Épületvillamoság

Szükséges tapasztalat:

  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület

Egyéb juttatások:a

  • cafeteria
  • mobiltelefon
  • kedvezmények a Városliget területén igénybe vehető szolgáltatásokra