newsletter fb youtube insta nav-arrow-left nav-arrow-right nav-arrow-long-right nav-arrow-long-left

Villanyszerelő-háztechnikus

terület: szakmunka, villanyszerelés

tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

helyszín: Budapest XIV. kerület

munkaidő: teljes munkaidő, normál vagy váltott műszakban

Feladatok:

o létesítményüzemeltetési feladatok ellátása

o a kezelt berendezések és az épületfelügyeleti és CAFM rendszer használata, kezelése

o a szakkarbantartó alvállalkozók felügyelete

o állapotjelentések készítése, munkák dokumentálása

o a létesítmény rendszeres ellenőrzése és a tapasztalt eltérések jelzése

o a létesítmény házirendjének és biztonsági előírásainak betartása és betartatása

o használt gépek használati és munkavédelmi előírásainak betartása

o karbantartási, szerelési munkák

o tűz és balesetvédelmi oktatásokon való részvétel

Elvárások:

o min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

o villanyszerelői szakképzettség

Előnyök:

o villamos alállomás kezelő végzettség

o villamos biztonsági felülvizsgáló képzettség

o villamosipari technikusi végzettség

o hűtő-, klíma és hőszivattyú berendezés szerelő végzettség

o hűtő- és légtechnikai/szellőzőrendszer szerelő végzettség

Amit nyújtunk:

o teljes munkaidő, normál munkarendben

o versenyképes bérezés, cafeteria

o azonnali munkakezdés lehetősége

o szakmai fejlődési lehetőség

o higiénikus munkakörnyezet

o jó hangulatú, támogató csapat

o emberközpontú, célorientált vezetés

o munkaruházat, védőfelszerelés ellátás